Aukeratu zure herrialdea edo eskualdea.

Irudia ordezkaritza izan daiteke.
Ikus produktuaren xehetasunak ikusi.

ICS9248AG-192

Stockan 29530 pcs Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1+
$0.754
fabrikatzailea Zenbakiaren zenbakia:
ICS9248AG-192
Fabrikatzaileak / Marka
IDT
Deskribapen zatia:
ICS9248AG-192 ICS TSSOP-28
Fitxak:
Lead Free Status / RoHS egoera:
RoHS Compliant
Stock egoera:
Original berria, 29530 pcs stock eskuragarri.
ECAD eredua:
Ontziatik aurrera:
Hong Kong
Bidalketa Bidea:
DHL/Fedex/TNT/UPS

Kontsulta Online

Mesedez, bete beharrezko eremu guztiak zure harremanetarako informazioarekin. Egin klik "BIDALI ESKAERA" Laster zurekin harremanetan jarriko gara posta elektronikoz. Edo bidali mezu elektroniko bat hona: Info@IC-Components.com
Zenbakiaren zenbakia
fabrikatzailea
Eskatu zenbatekoa
Xede Prezioa(USD)
Enpresaren izena
Harremanetarako Izena
E-mail
Mugikorra
Mezu
Sartu Verify Code eta sakatu "Bidali"
Zenbakiaren zenbakia ICS9248AG-192
Fabrikatzaileak / Marka IDT
Stock Kopurua 29530 pcs Stock
Kategoria Zirkuitu integratuak (IC) > IC espezializatuak
deskribapena ICS9248AG-192 ICS TSSOP-28
Lead Free Status / RoHS egoera: RoHS Compliant
RFQ ICS9248AG-192 Datasheets ICS9248AG-192 Xehetasunak PDF en.pdf
Pakete TSSOP-28
baldintza Original stock berria
Bermea 100% Funtsezko funtzioak
Lead Time 2-3 egun ordainketa egin ondoren.
Ordainketa Kreditu txartela / PayPal / Transferentzia Telegrafikoa (T / T) / Western Union
Bidalketa arabera DHL / Fedex / UPS / TNT
Port Hong Kong
RFQ posta elektronikoa Info@IC-Components.com

Ontziratzea & ESD

Industria-estandarreko babes elektrostatikoko ontziratzea erabiltzen da osagai elektronikoetarako. Estatikoaren aurkako eta argi-gardenak diren materialek IC eta PCB muntaketen identifikazio erraza ahalbidetzen dute.
Ontziratze-egiturak babes elektrostatikoa eskaintzen du Faraday kaiolaren printzipioetan oinarrituta. Honek osagai sentikorrak deskarga estatikoetatik babesten laguntzen du manipulazioan eta garraioan zehar.


Produktu guztiak ESD-segurtasuneko ontzi antiestatikoetan paketatzen dira. Kanpoko ontzien etiketek pieza-zenbakia, marka eta kopurua jasotzen dituzte identifikazio argirako. Bidalketaren aurretik salgaiak ikuskatzen dira egoera egokia eta benetakotasuna bermatzeko.

ESD babesa mantentzen da paketatzean, manipulazioan eta nazioarteko garraioan zehar. Ontziratze seguruak zigilatze fidagarria eta garraioan erresistentzia eskaintzen du. Behar denean, babes-material osagarriak erabiltzen dira osagai sentikorrak babesteko.

KK(Pieza Probak IC Osagaien bidez)Kalitate Bermea

Mundu osorako entrega espres zerbitzua eskain dezakegu, hala nola DHL, FedEx, TNT edo UPS edo beste garraiolari baten bidez bidalketarako.

Mundu mailako bidalketa DHL/FedEx/TNT/UPS bidez

Bidalketa gastuak DHL/FedEx erreferentziatzat hartuta
1). Zure entrega espres kontua eman dezakezu bidalketarako; bidalketarako espres konturik ez baduzu, gure kontua aurrez eskain dezakegu.
2). Erabili gure kontua bidalketarako, Bidalketa gastuak (DHL/FedEx erreferentzia, Herrialde bakoitzak prezio desberdina du.)
Bidalketa gastuak: (DHL eta FedEx erreferentzia)
Pisua (KG): 0.00kg-1.00kg Prezioa (USD$): USD$60.00
Pisua (KG): 1.00kg-2.00kg Prezioa (USD$): USD$80.00
* Kostuaren prezioa DHL/FedEx erreferentziatzat hartzen da. Xehetasuneko gastuetarako, jar zaitez gurekin harremanetan. Herrialde bakoitzean entrega espresaren gastuak desberdinak dira.



Ordainketa-baldintza hauek onartzen ditugu: Banku Transferentzia (T/T), Kreditu Txartela, PayPal eta Western Union.

PayPal:

PayPal Banku Informazioa:
Enpresaren Izena : IC COMPONENTS LTD
PayPal ID: Info@IC-Components.com

BANKU TRANSFERENTZIA (Transferentzia Telegrafikoa)

Ordainketa Transferentzia Telegrafikoetarako:
Enpresaren Izena : IC COMPONENTS LTD Onuradunaren Kontu Zenbakia : 549-100669-701
Onuradunaren Bankuaren Izena : Bank of Communications (Hong Kong) Ltd Onuradunaren Banku Kodea : 382 (tokiko ordainketetarako)
Onuradunaren Banku SWIFT : COMMHKHK
Onuradunaren Banku Helbidea : Tsuen Wan Market Street Branch 53 Market Street, Tsuen Wan N.T., Hong Kong

Edozein kontsulta edo galdera izanez gero, jar zaitez gurekin harremanetan posta elektronikoz: Info@IC-Components.com


ICS9248AG-192 Produktuaren xehetasunak:

The ICS9248AG-192 daitezke sistema elektroniko aurreratuetan erabiltzen diren integratutako zirkuitu espezializatuak dira, ICS-k diseinatuta, seinalearen gestiona oso zehatza behar duten aplikazioetan eta ontze txikiagoekin. IC hau TSSOP-28 (Thin Shrink Small Outline Package) formatuan egina dago, espazio altzagarriaren baliabide eraginkorra eskaintzen duena, zirkuitu-plaketan integrazio densitate txukuna eta gailu elektronikoetan footprint minimoarekin.

Integratutako zirkuitu espezializatu gisa, ICS9248AG-192-k soluzioko konplexutasun handiko seinaleen prozesamendu eta kudeaketa erronka horiei erantzuteko diseinatuta dago. Bere TSSOP-28 kapsulak errendimendu termiko bikaina eta egonkortasun mekanikoa eskaintzen du, formatu txikiko aplikazioetan fidagarritasuna bilatzen duten aplikazioetarako aproposa eginez.

Zirkuituak hainbat alor elektronikoetan funtzionalitate aurreratua eskaintzen du, komunikazio-sistemak, seinaleen prozesamendu digitala edo interfaze teknologia espezializatuak barne. Bere diseinuak integrazio dentsitate handia azpimarratzen du, ingeniariek soluzio elektroniko konplexuagoak eta txikiagoak garatzen laguntzeko, errendimendua ez galtzeko.

Pasa ditzakeen abantaila nagusiak TSSOP-28 txip arrunt eta miniaturizatua dira, PCB diseinua eraginkorragoa eginez eta sistemaren konplexutasuna murriztuz. Osagaia espezializatua denez, seinaleen bidezko sekuentziak, eskuraketak edo transformatzaileak zehaztasunez kudeatzeko aukera ematen du.

Hala ere, bateragarritasun zehatzak dokumentazio tekniko gehiagoren beharra izan dezakeen arren, ICS9248AG-192-ek aukera handia du diseinu elektronikoen ingurune tradizionalekin bateragarria izateko, eta sistema konplexuetarako integratu daiteke seinaleen kudeaketa espezializatua behar dutenetan.

Aplikazio arlo potentzialak komunikazioaren azpiegiturak, informatika aurreratua,Industria kontrolagailuak eta neurketarako tresnak izan daitezke. Produktu politiko honetan 2.777 unitate bategatik, ekoizpeneko laguntza segurua eta aplikazio zabala aurreikusten da.

Modelo baliokide edo alternatiboak normalean Texas Instruments, Analog Devices edo Maxim Integrated bezalako fabrikatzaileetatik etorriko lirateke, nahiz eta zehazki modeloen konparaketak xehetasun teknikoak aztertu behar dituen.

ICS9248AG-192 Baliagarri Teknika Atributuak

ICS9248AG-192 atributu tekniko garrantzitsuenak honako hauek dira: fabrikatzailearen atalzenbakia ICS9248AG-192, pakete mota TSSOP-28, punta kopurua 28, eta pin duzue bi lerro ditu, pase estandarrak bermatzen du PCBko integrazio segurua. Terminalen diseinua efizientea da, hozkailua optimo eta egonkortasunez funtzionatzeko, kontsumo txikia eta seinalearen kalitatea hobela.

ICS9248AG-192 Ontziratze Tamaina

TSSOP mota, thin shrink small outline package (estaldura plastikozkoa moldatuta, mekanikoki babestuta eta isolatuta). Paketeak tamaina egokia du azalera-ereduan, teknologiaren aplikazioetan egokitzeko. Pin konfigurazioa bi lerroan antolatuta dago, pase estandarrari jarraiki, PCBaren integrazio segurua bermatzeko. Materiala plastikoa da, egonkortasuna eta jasangarritasuna ziurtatzeko. Tamaina konpaktoa eta montatzeko erraza da, multzoka dauden zirkuituetan erabil daiteke. Termiko ezaugarriak kargak egonkor manten ditzake erroldatatik kanpo ere, beroaren ihesketa eraginkorra lagunduz. Elektrikalak, kontsumo txikia, seinalearen kalitate handia eta interferentzia minimizatzen ditu, denboraren eta sinkronizazioaren aplikazioetan funtsezkoa dena.

ICS9248AG-192 Aplikazioa

ICS9248AG-192 atalaren ardatzak digital sistemetan ordu kudeaketa eta denbora kontrolerako diseinatuta daude. Comunicazio ekipamenduan, ordenagailu-motherboardetan eta sistemetan erabiltzen da, non frekuentzia zehatza eta seinalearen sinkronizazioa garrantzitsuak diren. Guztizko energiaren nirea eta eragiketa egonkorraren aldeko laguntza eskaintzen du, sare-arkitekturek, set-top boxek eta industrialaren kontrol sistemek erabiltzeko aproposa baita.

ICS9248AG-192 Ezaugarriak

Aldaketa anitzeko ordu irteerak eta programagarriak diren frekuentziak eskaintzen ditu, denbora eredu anitzeko aukera emanez. Rispa eta fase zarata baxua eskaintzen ditu, datu prozesamendu azkarrerako garrantzitsua baita. Espread spectrum clocking-ek interferentzia elektromagnetikoa eraginkortasunez murrizten du. TSSOP-28 paketeak azalera txikia eta muntaketa erraza bermatzen ditu, diseinu onean. PLL teknologia aurreratua erabiltzen du, frekuentzia sintezi egonkorra lortzeko, eta energia-eraginkortasuna handitzen duten moduak barnean hartzen ditu. Pin konpatibilitatea estandarrekin, zehazki ordutako ordu-ideiak, sistemaren berrikuntza modu errazean errazteko aukera emanez.

ICS9248AG-192 Kalitate eta Segurtasun Ezaugarriak

ICS9248AG-192k kalitate-estandar berritzaileen araberakoa da, eraginkortasun eta fidagarritasun handiko funtzionamendua bermatzeko. Paketea eta barne egitura RoHS erabilera ingurumenaren legeekin bat datoz, hodi- eta metalak gabea baita. Probeta gogorrak, burn-in praktika eta elektroestatikoko uzkurdura (ESD) erresistentzia aplikatzen dira, funtzioaren osotasuna eta kargaren edo uholdeen aurkako erresistentzia ziurtatzeko. Tenperatura tarte handiak onartzen ditu, industriaren buruak barne, eta errendimendu egonkorragoa eta matxura-tasaren gutxitzea ahalbidetzen du.

ICS9248AG-192 Bateragarritasuna

Gailu hau sistema digitalen arkitekturarekin integrazio erraza eta kompletoa da, mikrokontroladore, FPGA eta DSPekin perfektuki lotuta. Pin konfigurazioa TSSOP-28 formatuari egokitzen zaio, PCB diseinua erraztuz eta upgrade-etako aukera eskaintzen du. ICS9248AG-192k beste ICS ordu-zantzuen gailu zaharrekin bateragarria da, eta sinbologia sinplifikatuak eta seinaleen sinkronizazio oinarrizko aukerak eskaintzen ditu, hardware zaharretan iristeko utzi egiten du.

ICS9248AG-192 Datu-orri PDF

Gure web orrian ICS9248AG-192 modeloaren datu orri ofiziala deskargatu dezakezu, xehetasunezko zehaztapen tekniko, elektrikoak, eta aplikazioaren gida eskaintzen dituena. Eguneroko informazioa eta beharrizanak asetzeko, dokumentu zabal eta zehatza da, diseinatzaile eta ingeniarientzat optimalena. Gure helburua, informazio ona eta eguneratua eskaintzea da, produktuaren erabilera eta konfigurazioa hobeto ulertzeko.

Kalitate Banatzailea

IC-Components enpresa prestigiodun IDAZKI gisa, ICS produktuen banatzaile ofizial eta kalitatezkoa gara, ICS9248AG-192 integrazio zirkuituaren benetako eskaintza ziurtatuz. Gure erabiltzaileek laguntza teknikoa eta prezio lehiakorrak jaso ditzakete. Gure web orrian eskaera bat egin dezakezu, zerbitzu ona eta entrega azkarra bermatuz, osotasunez fabrikatzailearen laguntza eta originaltasun ziurtasuna jasotzeko.

Azken berrikuspenak

Utzi iruzkina
Kaixo, ez duzu saioa hasi, hasi saioa
Erabiltzaile saioa

Pasahitza ahaztu?

Oraindik ez duzu konturik? Eman izena orain

Aholkuak
Mesedez, hitz egin legez
Zure posta elektronikoa ezkutatuta egongo da
Bete beharrezko eremu guztiak (DENOTRED * rekin)
Markatu
5.0

Interesgarria ere izan daiteke:


ICS9248AG-192

IDT

ICS9248AG-192 ICS TSSOP-28

Stockan: 29530

Bidali Kontsulta